| Mihnea_4399 a întrebat:

Cum adica carismatic?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Adica atragator, frumos, cu carisma, cu o infatisare placuta si comportament placut, atragator, frumos.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cu farmec personal.Atrage simpatia si increderea chiar daca ii lipsesc calitatile fizice, convinge usor.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Adica are simtul umoruluihappy

| Good Cat a răspuns:

rolling on the floor na daca carismatic inseamna sa ai simtul umorului ma duc si imi dau cu dexu` in cap. straight face

Adica gratios, cineva care starneste admiratie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AdiCA CA Basescu. Urit cu draci, schiop si cocosat, ipocrit si ticalos (ca orice politician ce se respecta), da' are priza la public... culmea laughing