| Lilix99 a întrebat:

Cum aflu ce parola are calculatorul MEU?

3 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Nu e bine sa descarci asa multe programe de pe net nefolositoate pentru a afla parola. Incearca la Control Panel.

| Lilix99 explică (pentru luisanamy):

Am incercat sa-mi aflu parola si nu imi zice... ajutooor, va rog!puppy dog eyes

| 01rukia01 a răspuns:

Poti folosi keylogger,este un program care iti baga intr-un fisier ascuns cu o parola pusa de tine tot ce se scrie de la tastatura, inclusiv parola de la un user account, sa chiar de la mess
bine ca depinde de versiunea de keylogger, nu toate sunt bune, unele sunt chiar porcarii care nu fac mai nimic