| roby_3489 a întrebat:

Cum as putea sa ii conving pe ai mei sa imi cumpere un catel?happy! dau funda iar la restul vot!

8 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Pai, pana acum tot am incercat sa imi conving parintii laughing. dar a esuat :-s. si nici nu o sa mai incerc straight face. Daca vrei caine sau alte animale este o mare responsabilitate :sa i faci curat [cand isi face treaba prin toata casa!] adica sa stai cu flostomocul dupa el laughing. iti roade toti papucii X_x. hainelelaughing pute dp orice animal de casa laughing. si pretul happy
dar. poti sa iti i-ei un hamsterhee hee. nu costa mult si il ti doar in cusca. si nu face mizeria prin toata casa. doar in cusca. unde il ti.
daca tot vrei caine spune-i. ca o sa ai grija de el si promiti ca vei fi cuminte. ca pana la urma esti doar un copil, si crezi ca si parintii tai cand erau mici vroiau animal. deaca el nu au putut avea macar tu sa ai bucuria asta laughing. si cu o fata de catel puppy dog eyes.
sper ca reusesti.
dar pan ` la urma cuvantul il are parintii `
succes

| black1white a răspuns:

Intai ii iei cu bibisoru cand au o perioada mai buna. daca nu si nu...pai iti cumperi unul si zici ca l'ai gasit, ii rogi sa il lase ca esti mare si buna la invatatura.etc.la mine a merslaughing

| Georgiaanaa123 a răspuns:

Dovedestele ca esti responsabil si ca poti avea grija de un animal kiss precum :daca esti singur la parinti sunele ca adica vei avea un aniamal de companie nu te vei mai plictisi si vei sta putin la calculator sau fa fapte bune ajuta-i la treaba si poate atunci iti vor lua unul succes:-)

| Hyena94 a răspuns:

Incearca sa le explici pentru ce iti doresti acel catel! Renunta la ceva care vruiai sa iti iei in favoarea catelului! Spune-le ca o sa strangi dupa el si toate celalaltelaughing! Bafta Multasmug

| Stryder_1593 a răspuns:

Cel mai bun lucru de facut. ARATA-LE ca poti fi responsabil in orice faci, si zi-le ca ti-ai dori un catel foarte mult.big grin

| Sosssso a răspuns:

Cam greu mai ales daca stai la bloc laughing eu inca nu am reusit big grin dar nu stiu promite ca esti cuminte ca ai grija de el, da iti spun sigur ca in primele zile o sa il scoti afara la 7 dimineata si o sa ai grija de el, pe urma o sa te plictiseti. bafta big hug

| Nobody_8784 a răspuns:

Spune-i ca iti place extrem de mult cateihee hee poate ii vei convinge dk asculti de ei happy

| freakyjoker a răspuns:

Pai am fost in aceiasi situatie ca a ta, pai izoleazate si uitate la poze cu catelul pe care il doresti da sa te mada si parintii tai si fa-le anumite favoruri si ai rabdare bafta!