| Bosnia a întrebat:

Cum bag jocuri cu itunes pe iphone 3 g? Va rog mult ajutati-ma de mult caut si nu gasesc.

3 răspunsuri:
| Like_scoop_1995 a răspuns:

Intri pe google. Downloadezi Itunes http://www.apple.com/itunes/download/ dar trebuie sa ai cont pe itunes ca sa poti donwloada jocurile... incerci sa ati faccont pe i tunes daca Nu merge incerci de pe telefon pe APPS STORE sa ati faci cont...Bafta

| cubalibre933 a răspuns:

Pai e simplu. deschizi itunes si la application ar trebui sa iti apara jocurile care vrei sa le instalezi pe telefon. Daca nu ai jailbreak facut la telefon nu te chinui cu jocuri luate de pe diverse site'uri pentru ca nu iti vor merge, insa poti instala doare cele din app store care le gasesti in itunes store. Daca descarci de pe itunes store jocurile e simplu dupa. iti vor aparea toate la application. dai sincronizare si dupa te poti juca.

| Neymar_Alinutz_1990 a răspuns:

Plizz care stie cum se imi pun jocuri pe iphon sa ali lase un mesaj pe fb va rog fac cinste big grin