| LisaJulie a întrebat:

Știți un loc cu case ieftine de cumpărat pe litoral? ( de vacanță evident)

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai tu bani de așa ceva.

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Pe bune? De unde știi tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

Din anumite intrebari ale tale.

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Nu ai de unde sa știi!

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

Intrebarile se pot vedea la orice utilizator. Lasă vrăjeala.

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Nu sunt minora chiar dacă par! Am 23 de ani! Nu știi tu ce bani am eu sau unde stau! Zi frumoasa!

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

Cineva la varsta ta ar merge direct prin zona sau s-ar interesa in ziarul local de asa ceva.
Aici e greu sa obtii un raspuns concludent.
Nu gasesti ieftin pe litoral. Chiar daca este o cocioabă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spania, Bulgaria

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Poți preciza zona? Eu cand am fost în Spania și Bulgaria nu m-am uitat la prețurile caselor

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu, nu pot preciza zona.
cand cumperi o casa faci totusi putin research pe cont propriu

| J0B0MAT a răspuns:

Ce înseamnă ieftin? Pe litoral, case bunicele, nu cred să fie mai puțin de 100k euro.

| LisaJulie explică (pentru J0B0MAT):

Nu vreau una mare, dar m-am lămurit ca la noi nu prea exista ieftin și de calitate

| johnnny123 a răspuns:

Case ieftine pe litoral? Poate în Fâșia Gaza.