| anonim_4396 a întrebat:

Cum bag mp3 sa cante in Gta -San andreas ca inainte aveam un folder cu mp3 chiar in folderu instalat si acolo bagam music si auzeam in masina, da acum nu am acel fisier mp3 si l-am facut da nu merge trebuie bagat un docment sau ceva in el? ajutati-ma, logica ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| remusbb a răspuns:

Intrii in my documents
apoi intrii in "gta san andreeas user files"
apoi intrii la "User Tracks"
si apoi pui melodii acolo \dancing
intrii in joc la obtions la audio si dai serch for music (sau ceva de genu)

sper ca te-am ajutat
cam asta ceri din cate inteleg eu

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cred ca te-ai chinuit tare mult sa faci poza la funda aia de expert TPU laughing
ai visa tu sa fii unu cu fundele tale rolling on the floor obsedata mai e lumea din ziua de azi laughing

| daηă a răspuns:

Tot stupid e si tot obsedat ai ramas rolling on the floor

| daηă a răspuns:

Ei bine cum am mai spus tot stupid ai ramas oh go on de unde sti cares eu devil laughing (stupid` rolling on the floor )

| remusbb a răspuns:

@ÐΛηΛ ce te doare pe tine palarie de ce face marian?
care e treaba ta?

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Dana ce treaba ai tu cu el isi face ce vrea eu nu ii suport pe aroganti astia care isi baga nasul peste tot.Trebuie sa comenteze ei ca nu e bine aia iaute ce are ala si nu stiu ce dana tu esti unul dintre ei foarte rauwinking si remusbb e corect ce ai zis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Obsedati obsedati, da si prosti? nu crezi cum ai fi tu dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi, nu m-am chinuit am luat-o de pe net pentru cunosterea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da bravo mie asta este sunt stupid da, ai mai trebui sa te mai uiti prin oglinda nu crezi?