| Bogdyteches a întrebat:

Cum bag o miniatura care o vreau eu pe youtube la videoclip.Sa nu fie in video o fac eu in pc si aia sa o arate la miniatura.
Funda!

3 răspunsuri:
| Bogdyteches explică (pentru taken):

Nu imi apare aia cu miniatura personalizata...

| taken a răspuns (pentru Bogdyteches):

Trebuie sa nu ai nici o reclamatie privind drepturile de autor si apoi activezi generarea de bani si apoi va aparea scris la numele tau ''partener confirmat''.
Pentru asta trebuie sa ai contul in stare buna.Trebuie sa scrie sus:
Regulile comunităţii : Este în stare bună
Avertismente privind drepturile de autor : Este în stare bună
Revendicări în Sistemul Content ID YouTube : Este în stare bună
Daca la vreuna din acestea scrie ''nu este in stare buna'' nu poti activa generarea de bani.