| Sergiu44227 a întrebat:

Cum schimb imaginea-miniatura-pictograma la un video pe youtube?

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Click pe numele tau in dreapta sus, manager video, la clipul caruia vrei sai modifici miniatura dai click pe modificati, apoi click pe miniatura personalizata si alegi poza.
http://www.youtube.com/watch?v=fJOmh2tYTTo
Pentru asta trebuie sa ai contul in stare buna.La manager video click in stanga pe setarile canalului.Toate care sunt bifate sa fie cu verde, daca este ceva cu rosu nu este bine si nu poti pune miniaturi personalizate.

4 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Intri la videouri dai pe setari si ai acolo change pictogram...sau ceva de genu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii partener youtube

| Dan193 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa fii partener YouTube =P

| Crina_Ana_Maria_1995 a răspuns:

Cum poti schimba pictograma de pe contul meu de yotobe?