| gabyallex a întrebat:

Cum ce program schimb dimensiunile icoanelor de pe desktop big grin? ...pe sistem de operare vista big grin?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop - properties.
Cauti componentele elementelor windows - icoane, le modifici la marimea dorita (in puncte) atat in inaltime cat si in latime (initial sunt de 43 puncte pe latura, daca-mi amintesc bine)

| stealthb a răspuns:

Merge si cum a zis "Bula" sau cu TuneUp Utilities 2008/2009.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei ce vor mura in gura urmeaza pasii:
1 click dreapta Properties
2 click Appearance => Advanced
3 La sectiunea Item selectezi Icon => la size lelectezi dimensiunea dorita de tine
4 mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeasi intrebare am si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asta e pe xp nu pe vista... daaaamm... loser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe desktop-view-classic icons