| Levelstar a întrebat:

Cum dau sa se auda mai tare laptopul? dau fundita/fundoi/funda

5 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

În general laptopurile nu au difuzoare puternice. Dă clic pe sonor (în dreapta-jos) apoi „Mixer". Dă totul pe maxim.
PS: așa e pe Windows 7, pe alt windows nu știu pe de rost.
Pentru filme/muzică dă sonorul pe maxim din program, iar pentru jocuri schimbi sonorul din Options.

| georgeta27 a răspuns:

Dai volumul mai tare sau pune-i boxe

| CersetoruVesel a răspuns:

Poate doar la laptopul meu e asa dar eu apas tasta "FN" si f12 si imi creste volumul

| Skipper09 a răspuns:

Intri in start apoi la toate programele apoi la acesorii apoi la amuzament si apoi la control volum. Daca ai windows xp. Funda?

| TheBoY a răspuns:

Pai undeva in bara de la star, in partea dreapta, jos, trebuie sa iti apara un difuzor, dai pe el si de acolo vezi singur. daca nu iti apare mai aia acolo o sageata dai pe ea si o sa iti apara acolo