| AlexBoy88 a întrebat:

Buna ziua!
Are ceva daca incarc un iPhone original cu incarcator fake?

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Nu, daca se potriveste nu are nimic.Nu are ce sa ii faca.

| LDCCristi a răspuns:

Dap are pentru ca incarcatorul fake nu se potriveste cu telefonul adica nu e acelasi valori al curentului... poate tu pui un incarcator de la un telefon cu o baterie mai mare sau mai mica asa ca nu ca iti strici telefonul... dai un ban dar stii ca il ai toata viata nu cu fake ca in 4 luni il faci praf.

| MaRyWssssss a răspuns:

Daca nu vre sa il ti un timp indelungat (telefonul) nu are nimic. dar daca vrei sa pastrezi telefonul pentru mult timp are.

i se duce bateria daca nu are voltaj si amperaj cat ii trebuie