| stroegeorgi a întrebat:

Cum descarc melodii din calculator in telefon?

Răspuns Câştigător
| Liluuiila a răspuns:

Simplu. AI nevoie de cablu Usb. Daca ai Nokia ar fi trebuit sa il primesti la achizitonarea telefonului. Daca nu, trebuie sa iti cumperi happy Te va costa probabil 20 de lei, nu stiu sa estimez exact. Sau daca calculatorul tau are bluetoooth prin bluetooth.: ) Funda?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu cablu de date.

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Chiar nu stiu as vrea si eu sa aflu. Daca afli sa ma anunti!winking

| NONAME077 a răspuns:

Prin cablu de date

| DragosNr001 a răspuns:

Ai multe solutii:
Fa-ti bluetooth
Cumpara un cablu de date
Si de ce vrei de pe calculator?
Baga-ti netu si downloadeaza-ti cate ceva.
Cel mai bine du-te la operatorul tau de telefonie si intreaba-l.

| ALECSHD a răspuns:

Pooi. urmatoarele solutii:
BluetoothDevice, Bluetooth Stick.

BluetoothDevice= Il iei dupa net.
BluetoothStick= Il iei de la magazin. ( Vodafone, Cosmote, Orange, Romtelecom s.a.m.d )

| GHIULEA a răspuns:

Prin mai multe modalitati, depinde de telefon. Daca are bluetoth, infrarosu, wi-fi, smart transfer, etc. Iti poti adapta pc-ul in conformitate cu telefonul. Adica cablu de date, bluetoth portabil (cu usb), etc. Funda?

| andrey172 a răspuns:

Daca ai cablu de date sau poti sa cumperi bluetooth!

| stroegeorgi explică:

Am cablu de date dar ce fac unde apas ca sa iau din net in memoria telefonului c-am incercat sa iau din youtube in card memorie c-am apasat la my computer dar cand am terminat si am apasat pe melodie imi zicea formatul fisierului nu este suportat?