| DAC a întrebat:

Cum este cu concursurile READER'S DIGEST?
Mama mea a primit un pliant prin posta de la ei cu razuirea unui cod si daca codul este identic cu un altul, cica sa suni la ei, ca ai castigat nu stiu ce.
Care e faza? Am codul identic. E o tombola sau ceva de genul sau toata lumea are codul identic? laughing
M-am gandit ca poate atunci cand suni iti ia ceva bani, dar in dreapta scrie apel gratuit.
Stie cineva despre ce vorbesc?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E mare teapa! Daca citesti atent, ai sa vezi ca trebuie sa cumperi produse de la ei.Iar daca ai tim sa citesti regulamentul(care este pe interiorul uni plic din cele trimese)ai sa vezi ca nu ai cum sa castigi nimic!

| Jameson a răspuns:

Eu stiu sunt niste mari porcari. Si eu primesc si o tot bat pe mama la cap sal lase inpace de concurs. E foarte stresant cu abureli te pune sa cumperi carti si alte chesti. Sunt niste hotii si minciuni.