| 愛日本 a întrebat:

Cum fac sa mi se deschida automat fisierele care se deschid in office 2007, trebuie sa le pun eu ca daca nu nu se deschid acolo?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Păi...
Click dreapta pe un fișier. docx (formatul fișierelor Word 2007) -> Open with -> Choose default program, cauţi winword.exe (de la Browse) şi dai Ok, apoi bifezi Always use...
http://gallery.techarena.in/......files_.jpg
Aplici asta şi la celelalte programe din Office (Power Point, Excel dacă e cazul).
SAU, tot pentru Word 2007, dai click pe Start, Run şi scrii WINWORD /R și dai enter.