| valy_6693 a întrebat:

Vreau sa deschid un fisier care a fost facut in office 2003 in 2007.Cum pot sa fac va rog mult...happy

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu-l deschizi? Orice fisier care a fost facut in Office 2003 poate fi deschis de Office 2007, reciproca nefiind valabila. Numai bine!

| katalyn27 a răspuns:

Microsoft 2007 poate sa deschida si fisiere in 2003, doar invers nu se poate.

| Ingerasull99 a răspuns:

Instaland office 2007 cu licenta!

| Drauzy a răspuns:

laughing asa merge sa deschizi documentul. daca vei incerca invers adica din 2007 sa deschizi cu 2003 vei avea o problema big grin

| heroalbastrel a răspuns:

Sa stiti ca datele facute cu office 2007 nu vor deschise cu oficee 2003. luand Microsoft office 2007 depe idownlaod fara nici un fel de licenta e gratiss