| Magnific a întrebat:

Vi se pare normal ca o Companie ca Orange ca atunci cand iti iei o cartela cu 5 euro cu tot cu numar sa se bage ei in mm de treaba si sa activeze ei automat o optiune? Sunt in tara asta oameni care nu cred ca vrea optiunea aia, eu de ex vreau o alta optiune cu minute internationale mobile in europa, si acum cum ar fi am dat 30 lei degeaba, ca ma cccaaacc pe minutele lor,

1 răspuns:
| stefan9516 a răspuns:

Hei, roboata aia care ti-a zis ca ti se va activa optiunea aia ti-a zis si unde sa suni ca sa nu ti se mai activeze si sa poti folosi creditul dar nu ai fost atent. intreaba la Orange cum sa faci. scuze dar e vina ta