| IftimiSebastian a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc distribuiri pe facebook
Adica sa nu ma mai anunte pe email de fiecare persoana care distribuie ceva?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a nu mai primi distribuiri trebuie sa intri dai click pe ''unscribe''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide un email de la facebook, si tocmai jos scrie pe undeva subliniat"unscribe", dai click acolo si gata

| nicoalusoby a răspuns:

La email undeva jos scrie unscribe dai click apoi nu te va mai deranja.

| florymee12 a răspuns:

Ii scoti de la prieteni apropiati. funda?

| Primeape a răspuns:

Https://www.facebook.com/......?/settings
selectezi a doua optiune apoi dezactivezi toate abonarile (scrie pe aceeasi pagina)