| alinanicoleta99 a întrebat:

Cum pot afla daca o persoana are facebook doar dupa o adresa de messenger? funda +vot. mersi :*

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook Detector- Afla contul Facebook al unui ID de mess! http://www.invizibil.info/detectorfacebook.php

| alinanicoleta99 explică (pentru neluL):

Nu functioneaza mi-am bagat id-ul, eu avand facebook si mi-am aparut ca n-am.

| alinanicoleta99 explică (pentru neluL):

Nu e tot aia?

| neluL a răspuns (pentru alinanicoleta99):

Adica?! Ti-am dat 2 variante...(nu e tot aia)

| draihu a răspuns:

Bagi adresa de mail in casuta de sus unde scrie: Cauta si apoi apesi enter, daca are facebook o sa ti apara pagina

| draihu a răspuns:

Baga adresa de mail sus pe facebook in casuta unde scrie Cauta si apesi enter... daca are pagina de facebook o sa ti apara

| Diaconu_Rodica_1986 a răspuns:

Iancu.george87@yahoo.com

| Dita_Ionut_1990 a răspuns:

Mady_draguta88@yahoo.com