| ViSsseS a întrebat:

Cum imi fac poza de profil de la facebook publica? De exemlu vreau sa poata sa-mi dea like oricine la poza de profil...Si cand incerc sa-mi schimb varsta se intampla asta

"If you are under 18 years old and need to change your date of birth, or need to change your date of birth to under 18 years old, you will need to contactează-ne for assistance."

Dau funda la cine ma ajuta! Am facebook in romana!

2 răspunsuri:
| ViSsseS explică:

Da si poza de profil cum pot face sa imi dea like oricine?

| AnDrU30 a răspuns:

Pai iti spune sa-ti schimbi data de nastere pentru ca esti minor si nu poti.Iti schimbi anul nasterii, astfel incat sa ai 18 sau peste 18 ani. happy Sper sa functioneze! happy