| danhie3ela a întrebat:

Cum imi pot activa cod blocare taste? am incercat dar imi da eroare de cod.am nokia 1800.

3 răspunsuri:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Du-te la Menu- Settings- Security - Security level -Alegi Phone iar dupa aceea la Acces codes schimbi vechiul cod din fabrica ( care este 12345) cu ce cod vrei tu!
Succes si in speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi buna!

| danhie3ela explică (pentru ICPreda):

Pai da intocmai asa am facut si am incercat si cu 12345 si cu 00000 si nu mi-a mers.multumesc oricum de ajutor.

| danhie3ela explică (pentru danhie3ela):

De fapt nokia1616 am nu 1800.am gresit.