| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un Nokia 100. Am pus cod pentru blocare taste si l-am uitat. Am fost la un service si mi-au spus ca nu au cablu de date pentru el. Am mai incercat si metoda cu "tineti apasat tastele 3, power...etc" si tot nu merge. Stiti ce metoda mai pot incerca? Multumesc. Funda >big grin

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Ala nu e telefon laughing))

| PufosheniexD a răspuns (pentru XatomisX):

...Daca poti sa ajuti ajuta nu mai comenta degeaba oh go on

| Keyt a răspuns:

Ar fi bine ca sa incerci 12345 pentru ca la fiecare telefon Nokia asta-i codu de deblocare daca nu trebuie sa te adresezi unde e se repara telefoanele si gata.

| PufosheniexD a răspuns (pentru Keyt):

Pai am schimbat codul la el anul trecut.Nu mai e 12345... Am uitat ce cod i-am pus atunci