| PeTrOn3lA a întrebat:

Cum intorc o foaie in Office Word? Vreau sa scriu pe lat si nu stiu cum!

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai daca e in roamana te duci la fisier--> initializare pagina. Daca nu iti apare inseamna ca e hide. Vezi ca jos trebuie sa apara un sagetuta dai acolo si trebuie sa-ti apara. Deci dai initializare pagina si in ace fereastra este un A MARE iar jos scrie Tip Portret. Tu dai alaturi la Tip vedere unde e tot Un A Mare si gata. Invata mai bine la informatica tongue

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

File -> Page Setup si in fereastra care se deshide selectezi "Landscape" in loc de "Portrait". Iti arata si imagine, deci e usor.
Succeswinking

| PeTrOn3lA explică:

E office 2003!
si e in romana happy