| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Trebuie sa scriu un referat, de fapt un rezumat, la computer. insa nu am microsoft office word, si nici nu stiu cum il downloadez. so, unde pot scrie tot ce vreau sa scriu online, sau cel putin, ajutati-ma sa instalez microsoft office word. multumesc. danteluta.

3 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Este imposibil. Daca nu il ai pe dekstop da pe butonul start si pe urma pe all programs si tr sa scrie undeva Microsoft Office dai acolo si gasesti ce`ti trebuie. >D

| Neymar10 a răspuns:

Trebuie sa il descarci de pe net...e destul de mare da iti dau eu un cont pe un tracker si il descarci de acolo foarte repede baga id meu adorian_iulian

| gabytzufasted a răspuns:

Cauta pe google Microsoft word viwer