| Lollypop a întrebat:

Cum mai pot castiga credite pe IMVU daca mi-am facut cont si pe yearbook si le-am "cheltuit" ca sa zic asa? Obtin maine altele daca intru pe Yearbook? Si cum pot face sa mut chatul la mine in camera? Fundahappy (am pus intrebarea din nou deoarece am avut doar un raspuns)

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Credits --> Earn credits si iti alegi tu ce vrei pe acolo

Sau faci bani pe MyYearBook si in fiecare zi ii transformi in puncte pe IMVU.

Cum faci bani pe MyYearBook?laughing

Intri pe MyYearBook dai la OWNED! Pe urma dai pe Add more photos! bagi acolo o poza cu o fata draguta xD sau un baiat dragut bagi si tu acolo la pret 5000 si astepti... poti sa iei si poze de pe net... dar sa nu se inteleaga ca e luat de pe net si astepti ca toti b00ti sa-ti owneze poza happy si cu bani aia ii schimbi pe pct pe imvu, 100. 000L$ = 500 credite pe imvu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu st si eu da pare complicat poti sa-ti iei un program si ai si bani si te poti face si vip sau sa faci pe cineva vip nu
eu asa fac