| Lollypop a întrebat:

Cum parolez calculatorul?

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Deschizi meniul start(de jos colt) dai click pe nume(sus), o sa-ti apara o fereastra. dai click pe "back"(colt sus)sau inapoi, apoi dai pe prima optiune: "create a password" sau in romana: creaza o parola. Si de aici te descurci nu? Sper ca te-am, ajutat! sau daca nu, intri in panoul de control(control panel) din meniul start, click pe user acounts: (a 4 optiune), change an account(prima optiune), selectezi contul care vrei sa-l parolezi, click create a password, si de aici iar te descurciwinking

4 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Start -> Control Panel -> User Accounts -> User Accounts -> Alege un cont -> Create a password. happy

| Lore9999 a răspuns:

Dai jos pe o bara pe star(este verde cu un steag), apoi sus in capat dai click la parola si o scrii de doua ori, apoi dai ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din Windows, dar daca vrei pentru tot calculatorul se poate face din bios si ramane valabila si daca reinstalezi Windowsul.

| Năpârlici a răspuns:

Control panel>>All control panel items>>User accounts>>Change your password (Din Start dai click pe imaginea care iti apare sus si o sa iti apara direct '' Make changes to your user account''.)