| サクラ a întrebat:

Hey.tpu.Vreau sa-mi parolez calculatorul si nu stiu cum.Mentionez ca este Windows xp professional.Astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Nazzgul a răspuns:

Uite link http://www.youtube.com/watch?v=k2r5XPZDDCw Sper ca te-am ajutat :D. Funda?

| サクラ explică (pentru Nazzgul):

Multumesc mult, s-a rezolvat.Acum verisorul meu nu mai poate intra pe empire.

4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Salutare, este foarte simplu, parola de administrator se pune cand instalezi sistemul de operare XP, sau intri in Control Panel->User Acount si pui de acolo la toate conturile care au fost create parola.
Bafta.