| anonim_4396 a întrebat:

BUna! Cum pot sa imi parolez calculatorul?

Răspuns Câştigător
| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Te duci în stânga jos la „START" apoi la „control panel" după acolo unde arată doi omuleți și scrie „USER ACCOUNTS AND FAMILY SAFETY" și dacă apare la tine scrie mai jos „Add or remove user accounts" și „Set up parental controls for any user" apoi dai la „Set up parental controls for any user".Ok acum îți va apărea contul tău, numele poza și scrie lângă poză „no password" după dai click pe acel user și asta a fost tot pui parolă acum! Succes! O seară frumoasă!

| Bia125 a răspuns (pentru AnnaaLuvYa):

Multumesc ca m-ai ajutat! Raspunsul tau mi-a fost de ajutor!

| AnnaaLuvYa a răspuns (pentru Bia125):

Cu plăcere!