| RamonaMn a întrebat:

Cum pot afla cata memorie libera mai am in PC?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Pt memorie RAM apesi Ctrl+Shift+Esc Si vezi Physicle Memory.
Pt memoria HDD-ului faci ce a spus Bizzare, adica dai click dreapta pe partitie >> Properties si vezi cat spatiu liber ai.
Numai bine, Shin.

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Deci cine ia fundita ? Si mai important de asta.. cine o da ? Tu sau verisoara ? batting eyelashes
Numai bine, Shin tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Deci cine ia fundita? Si mai important de asta. cine o da? Tu sau verisoara?batting eyelashes
Numai bine, Shin tongue

| RamonaMn explică:

Hmm... straight face Multumesc pentru raspunsuri, insa intrebarea nu este pusa de mine, ci de verisoara mea care venise in vizita la mine. Oricum, multumesc!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In windows xp sp1, 2, 3 -ctrl alt+delete si dechizi task manager-performance (unele sisteme se restarteaza cu comanda asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra in My computer, click dreapta pe fiecare partitie, properties, general si ai acolo Free space si Used spacetongue