| laura_9427 a întrebat:

Cum pot afla id unei persoane daca eu ii stiu doar numele si orasul in care locuieste?

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea ai cum sa ii afli id... din pacate sadDecat daca iti da el/ea idwinking
Si mai e o solutie.Nu sti pe nimeni care sa cunoasca acea persoana si sa faca rost de id ei?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cauta persoana pe retele gen facebook, hi5, myspace, twitter, netlog, linkedIn si poate reusesti sa te descurci mai departe. De fapt poate gasesti profilul dintr-o cautare cu google, fara a fi nevoie sa iti faci cont pe toate acele pagini.

| madalinutza a răspuns:

Nu prea credhee hee
dar poti sa afli hi5-ul
te duci pe hi5 si acolo sus este o casuta scrii acolo numele si poate il gasestihappy
Si id-ul poate il are scris pe hi5happy