| BogDaNuTzXD a întrebat:

Cum pot afla parola unui cont de Facebook?

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca te uit la setarile browserului acelei persoane poti afla parola. Totul este sa stii cu ce browser s-a intrat si sa ai acces la computerul lui. Uite la Mozilla: https://www.youtube.com/watch?v=-P03C8sdgZs
Daca ai alt browser spune-mi.

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la ghicitoare

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu este parola ta nu ai cum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebi pe posesorul contului

| floresdemayo a răspuns (pentru suntserios):

Răspuns prompt! : ))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca contul nu este al tau inseamnă ca vrei sa spargi parola, ceea ce echivaleaza cu un furt, mai gindeste te daca e bine ce faci.

| johnnny123 a răspuns:

Simplu. Tot ce trebuie să faci este să fii mai priceput decât o companie care valorează 300 de miliarde de dolari unde lucrează 17.000 dintre cei mai buni specialiști în internet de pe planetă.

| Clorox a răspuns:

Este cam greu daca nu o ai salvata undeva pe dispozitiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe " am uitat parola " si incerci sa o recuperezi sau te uiti la autentificarile salvate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ajungi in pijama vargata alaturi de alti 20 de barbati gay care te considera un miel tinerel si apetisant intr-o celula de 30 mp cu o singura fereastra cu gratii pe care de abia intra o raza de lumina?

| BogDaNuTzXD explică (pentru anonim_4396):

Vad ca stii bine, ai experimentat personal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogDaNuTzXD):

Nu..Si nici nu voi experimenta.
Am vazut asta intr-un documentar dar tu vei experimenta asta in curand.

| PeFuga a răspuns:

O ghicești sau întrebi proprietarul contului...

| BogdantheDreamer a răspuns:

Il suni pe Cristian Gog!