| Rioh a întrebat:

Cum pot afla seria placi video de la calculator in caz ca am pierdut sidiurile cu driverele lui. Ca mi-am reinstalat windowsul si nu stiu ce serie are placa video ca sa caut driverul ei pe internet.
Si nici nu scrie pe ea ce serie are... Te rof frumos TPU, AJUTAMA! Dau funda + vot... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Iti downloadezi unknown device identifier si dai pe placa video daca nu gasesti imi trimiti mesaj.

| Darkness02 a răspuns:

Downloadeaza-ti Everest si o sa gasesti acolo tot ce vrei despre calculatorul taubig grin