| RaVuL a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul tot acelasi care l-am avut si inainte si vad ca nu vrea sa imi citeasca driverele pc-ului nici driverul de sunet nici de la placa video nici de la procesor si ce mai sunt. Am inteles de la cineva sa fac un update la firmware. Ce-i aia nu stiu Modelul este : HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H55N Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| RaVuL explică:

Am reinstalat windowsul si nimic si nu ma intereseaza everestul eu folosesc doar dxdiag

| sfechis a răspuns:

Nu sti ce placa video si ceplaca de sunet ai? ca eu asa am inteles, descarca everestultimate profesional o sa iti arate ce placa video si ce placa de sunet ai si atunci poti sa iti descarci drivere pentru ele

| DanIT a răspuns:

Reinstaleaza un alt windows si vezi ce se intampla.

| Nikolas_5482 a răspuns:

Nuuu.,.,.du-te in start si vezi acolo,., depinde ce windows ai.,. caut dxdiag.,., bafta

| DjFloryn10 a răspuns:

Descarca Driver genius pro 10 iti scaneaza pc-ul, descarca driverele care ti-le trebuie si le si instaleaza dai un restart si o sa-ti mearga... Bafta!