| valy25adw a întrebat:

Cum pot ajunge educatoare? suplinitor, sau chiar titular?

5 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Ai putea urma un liceu PEDAGOGIClaughing

| valy25adw explică (pentru raluca250):

Am 22 de ani am terminat liceul de mult.

| raluca250 a răspuns (pentru valy25adw):

Aaa blushing scze atunci

| NemNUZ a răspuns:

Poti ajunge orice prin munca, niciodata nu fi sigura ca daca ai scoala esti asigurata(asta in Romania ) dar nu iti recomand invatamantul sau medicina, ca pe cat e de greu pe atat e de prost platit

| Amma196 a răspuns:

Si eu am vrut aces lucru si vroiam sa merg la un liceu peagogic, dar m-am razgandit.
Cunosc pe cineva care a facut acest liceu si acum profeseaza si in paralel face si facultate.
Daca ai terminat liceul, mergi la i facultatea de Stiinte ale Educatiei-specialitatea PIPP, adica Pedagogia invatamantului primar si prescolar-3 ani