| angelinthenight a întrebat:

Cum pot avea credite la barn buddy fara sa dau bani?

13 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Hellou:* Trebuie sa castigi premii( e un trofeu galben acolo sus care iti arata cat mai ai pana sa castigi unul) Trofeu primesti cand ai cules de muuulte ori anumite plante. Uite o lista cu cate credite primesti pentru fiecare planta( aproape):

vaca-200

cal-200

oaie-200

porc-200

orhidee-1000

trandafiri-950

paralute-500

trifoi-200

mere-500

bostani-500

poinsettia-500

crini-750

narcise- 850

Sau mai poti avea credite daca le cumperi. Bye bye si sper ca te-am ajutat:*

| ydaa a răspuns:

Tre sa faci cupele alea de aur si iti da cam 900 pe cupa

| AnonymousMm a răspuns:

Ce sunt Barn Buddy cheats?big grin

| CoCaCoLa a răspuns:

Cu barn buddy cheats

| Seth_1218 a răspuns:

Evoluand poti obtine credine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar jucand mult sau cumparandu-le. Nu exista metode de furat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum este o noua metoda.trebuie sa ai monede hi5...nu trebuie neaparat sa dai bani. poti sa le si castigi.si cu ele iti pai lua credite barn buddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara a da bani trebuie sa faci trofeu la legume, fructe flori si animale. de ex la trifoi iti da 200 credite, la porumb 300 credite si la avocado 400 mai mult de atat nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Planteaza trifoi si culegei pana iti cade manalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

| dedeuytz a răspuns:

Poti sa rog e cineva sa ati pun a gandaci tongue sau daca ai 2 calculatoare ati poti face singura. fundabatting eyelashes?

| elisa39 a răspuns:

Iti da credite, atunci cand castigi un trofeu

| Madalin_Eduard_1990 a răspuns:

Nici eu nu stiu