| MMagdalinis a întrebat:

Cum pot contacta direct Glovo? Am facut ieri o comanda, mi-a venit mesaj ca plata nu s-a facut. Azi banca mi-a confirmat ca plata s-a facut din contul meu catre Glovo, desi practic comanda mea nu a fost acceptata. Cum pot contacta Glovo direct pentru a-mi recupera banii? Va rog sa nu citati numere de tel fantoma de pe tot felul de site-uri. Va multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din aplicatie, cand te duci in zona myaccount ai ditamai butonul de help

| paul123paul123 a răspuns:

Reclami la site glovo si apoi la banca, daca nu rezolvi reclami la anpc intri pe site la reclamatii, daca nu rezolvi nici cu anpc, plangere politie sau parchet este infractiune sa iti ia bani fara sa iti ofere nimic