| byencutza4ever a întrebat:

Cum pot dezactiva sau sterge TuneUp Utilites 2013?. Va rog sad

7 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Start-control panel-uninstall a program
Il cauti in lista de acolo si dai uninstall cand il gasesti, apoi urmezi pasii de acolo.

| byencutza4ever explică (pentru stresat):

Am incercat asta dar imi spune ca nu il pot sterge... sad

| stresat a răspuns (pentru byencutza4ever):

Probabil te-ai apucat sa stergi fisierele manual si acum nu mai poti sa il dezinstalezi. incearca sa il instalezi iar si apoi sa il dezinstalezi

| byencutza4ever explică (pentru stresat):

Mersi mult :*

| Brâncuşi a răspuns:

Intră în computer, depinde ce windows ai, eu am 7 şi dau la Start--->Control Panel--->Programs(Uninstall a program) Şi apoi cauţi şi dai uninstall, succes şi sper că ţi-am fost de ajutor, salut!

| byencutza4ever explică (pentru Brâncuşi):

Am incercat si nu merge dezinstalat crying... mersi mult :*

| stefichim a răspuns:

Http://www.kaz3.info/revo-uninstaller-program-de-dezinstalare.html. si eu am avut aceeasi problema, dar cu acest program am reusit. Sau daca tot nu mergee, incearca sa instalezi o versiune mai noua peste cea veche.