| FunnyLoOVe a întrebat:

Cum pot face melodiile de pe calculator sa nu se mai redea in BsPlayer si sa se redea in Winamp sau in MediaPlayer (am windows XP)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

1. Trebuie sa ai instalat BsPlayer
2. Da click dreapta unei melodii, selecteaza properties - general - cange - (de aici selectezi programul care vrei sa ruleze fila)
Poti si sa dezinstalezi Winap sa nu te mai chinui atat...

| 95Cosmin a răspuns:

Click dreapta pe orice melodie - open with - choose default program - selectezi winamp - bifezi always use this program to run this type of file happy

| IM5 a răspuns:

Pai dai clik dreapta pe ce vrei tu sa faci.asa.apoi dai la ultima optiune din lista. apoi itit apare o casuta nu mare. undeva pe la inceput scrie cuv Change dai pe el iti apare o alta casuta iti alegi cum vrei tu sa faci aia.ca MediaPlayer.etc.asa dai ok apoi ok si gata.plz funda

| HighFlyer a răspuns:

Click dreapta pe orice melodie -> open with ->choose program->bifezi casuta cu always choose... si selctezi winamp sau wmp

| GiLbErT21 a răspuns:

Buna! Poi in primul rand piesele ti se redau in BsPlayer pentru ca l-ai folosit anterior la vizionarea unui film, etc.Automat si piesele isi schimba programul de redare, in cazul tau BsPlayer.Ca sa ti se redea in Winamp,click dreapta pe o piesa, si dai "Open with", si alegi Winamp.Atunci o sa inceapa piesa sa se redea in Winamp si toate piesele ce le ai in calculator isi vor schimba programul de redare din BsPlayer in Winamp.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Daea a răspuns:

In Winamp exista doua butoane, chiar pe fata lui, il gasesti usor daca privesti cu atentie... un buton este pentru ''Amestecare piese'' si altul,, Repetare lista/piesa'', acolo dai clik, in cazul tau ''Repetare lista/pisa'' si dezactivezi sau activezi, in functie de dorinta.
Bafta!