| Meganos a întrebat:

Cum pot face un laptop sa functioneze fara baterie? Mentionez ca am unul si nu porneste fara este un DELL.

6 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Pai nu am auzit de asa ceva, dar voi incerca si eu happy

| Lov3m3islittle a răspuns:

Cunosc persoane care ii scot bateria si il baga in priza si merge

| 92claudiu a răspuns:

Ar trebui sa mearga si fara baterie... asa e normal. ce marca de laptop ai?

| Meganos explică (pentru 92claudiu):

Este DELL la modelul care il am eu nu porneste fara baterie, bateria o am dar e terminata trebuie schimbata.cand il deschid trebuie sa apas F1 si dupa orice tasta ca altfel nu merge, si vroiam sa fac ceva sa porneasca fara baterie, pe la contactele unde vine bateria un truc ceva find un model cam vechi nu i-mi convine sa cumpar alta baterie!

| 92claudiu a răspuns (pentru Meganos):

Eu am un Acer si merge si fara baterie

| Gabyro1992 a răspuns:

Pai il bagi in priza! Si daca il aprinzi iar butonul se lumineaza si pe ecran nu apare nimic poti sa stica este dusa placa de baza! Mi s-a intamplat la fel eu ma Toshiba!