| sopranaCadaverica a întrebat:

Cum pot primi un colet prin posta fara sa dau expeditorului adresa domiciliului meu?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Vezi ce zice aici:

https://www.posta-romana.ro/......izice.html

ps - nu-ți deschizi OFICIU POSTAL!

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dai adresa oficiului postal cel mai apropiat. Dar vezi ce scrii in declaratie!

| sopranaCadaverica explică (pentru ardnaxur1961):

Minunata idee. Chiar se poate asa? Ati mai incercat?
Da, o sa vina coletul, teoretic, dupa incetarea starii de urgenta happy

| cfrtobias a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Pai el zice ca nu vrea sa dea adresa happy si merge undeva la posta si baga plic si n-are adresa nimic nu ii va veni laughing il arunca la gunoi poate

Bula
| Bula a răspuns:

Inchiriezi o casuta postala nenominalizata, de marimea in care sa incape coletul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La post restant. Treci numarul telefonului la destinatar.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Iti deschizi un oficiu postal

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,foarte simplu dai adresa vecinului tau si cand vine pachetu vb cu el ii dai o bere si s-o rezolvat! (este mai amuzant dar nu stiu daca te ajuta)