| yoyosimi a întrebat:

Cum pot sa adaug prieteni pe TPU? pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe user-ul respectiv, ti se schimba pagina si o sa vezi ca ai doua rubrici cu trimite un mesaj sau adauga ca prieten

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Poti sa-ti faci prieteni pe TPU intrand pe profilul lor si dand clik pe rubrica "Adauga ca prieten". Respectivul utilizator va primi un e-mail prin care i se cere sa te confirme sau sa te respinga ca prieten. Daca te accepta iti va aparea in lista ta de prieteni.

| AlexutuDeiu a răspuns:

Intri pe o intrebare.sau la top useri
Dai click pe imaginea lui sau pe nume
Si dai Adauga ca Prieten

| bogddan4you a răspuns:

Sall scrii ceva pe google.ro pov de groaza tpu.ro sau or ce pe google casa te dea pe TPU dai clik pe numele la cine doresti sal adaugi in lista apoi vezi cevrei despre el in cat este nascut sau nascuta etc si dai trimite mesaj adauga prieten si mai sunt 2 optiuni sa-mi dai funda.

| iulyana_7229 a răspuns:

Da'i click pe poza utilizatorului si dupa aceea iti va aparea profilul si sub poza utilizatorului scrie cu verde adauga ca prietenhappy
sper ca te'am ajutat:X

| mihaiandries a răspuns:

Da clic pe poza lui sau ei antra pe profil la el si cauti adauga ca prieteni