| IoanaaBib a întrebat:

As dori sa aflu si eu, daca se poate, cum imi pot afla parola de la un id de messenger daca am uitat raspunsurile de la intrebarile de securitate? Raspunsul cel mai bun va primi Funda happy. Va multumesc! :*

7 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Logheaza-te pe yahoo mesenger [ in cauzul in care mai stii parola ] / du-te sus in stanga la messenger, dai pe Mesenger / My Account Info / Dupa aceea iti va aparea un site cu detaliile profilului tau de la yahoo / dai pe Change Password / Introduci parola curenta si apoi parola noua parola aleasa de tine, BAFTA!

| suntserios a răspuns (pentru xBro):

Esti expertPC de te spargi in 2, omul si a uitat parola si tu il pui sa isi introduca parola curenta?

| benny34 a răspuns (pentru xBro):

Tocmai a spus ca ar vrea sa isi afle parola, si din cate stiu eu cand schimbi parola dupa cum spui tu tot iti cere raspunsurile la intrebari

| xBro a răspuns (pentru suntserios):

Pai numai ai cum sa-l aflii daca ai uitat parola ba desptule, mda ce sa zic... copil dupa imaginea de la profil...

| suntserios a răspuns (pentru xBro):

pai si el de dracu a zis, ca nu mai stie parola... nu zice niciunde ca vrea sa o schimbe... banana rau esti, invata sa citesti in primul rand

| Turdeanul a răspuns:

Buna Prietene nu cred ca se poate imi pare rau. Daca le uiti mai bine ti le notezi pe o foaie.

| Sorinutsu a răspuns:

Buna, daca ai pus un mail altervativ, de exemplu o alta adresa de yahoo, o poti recupera
Pup!