| ClauditaSmile a întrebat:

Cum pot sa fac pe Facebook ca toti din lista mea sa primeasca notificare ca am postat ceva?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Prietenii tai ar trebui sa primeasca notificari cu postarile tale, dar pot alege sa renunte la acestea, ceea ce tu nu mai poti controla, e optiunea lor personala.

| KhludCiprian a răspuns:

Daca postezi ceva si cativa prieteni vor da Like la mesajul tau, alti prieteni vor primi mesajul. Deci probabil ce trebuie sa faci: e sa rogi vreo 4-5 prieteni sa iti dea "Like" la pagina, si apoi in cascada (mai ales daca e interesant) toate contactele vor primi notificare despre aceasta.

Daca sunt evenimente majore (daca te logodesti, casatoresti) ele sunt puse public la toti.

| bistrita1984 a răspuns:

O postezi pe pagina o anumita notificare si o sa apara la toti

| Anonim33332132 a răspuns:

Pai primesc automat nu trebuie sa faci nimic ( lasa-mi si mie facebook tau :* )