| EdDyStyl3 a întrebat:

Cum pot sa iau legatura cu adminii de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Machedon_Maximilian_1983 a răspuns:

Dacă cineva are probleme cu contul de Facebook de obicei se pot rezolva automat. Răspunsurile pentru cele mai multe probleme se pot găsi la https://www.facebook.com/help/

| diverse a răspuns (pentru Machedon_Maximilian_1983):

Cum pot sami deblochez contul de facebook nu inteleg de tot mil blocheaza as dori un raspun

6 răspunsuri:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Ai fost foarte amuzant cu intrebarea asta happy nu se poate face legatura cu cei dupa facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor dar imi zice sa iau legatura cu ei ca miau inchis un cont ce fac acum?

| Elena_Scruba_1963 a răspuns:

Cum pot să reclam niște poze cu mine postate de o persoană fără știrea mea?

| Allyn_Dita_Yonutz_1994 a răspuns:

Salut,am si eu o problema o persoana cu numele de facebook İonut munteanu mi-a facut un cont de facebook si mi-a luat poze dupa facebookul meu si se da drept mine cu numele de facebook Alyn Tudor Dita, imi face mari probleme cu prietenii, cum pot sa fac un denunt asuprea lui

| Rat_Marcel_1985 a răspuns:

Vreau sa stiu de ce tot imi blocatii ca sa intru in direct nu filmez scene care nu ar trebui