| CrissMiru a întrebat:

Cum pot sa imi blochez temporar contul de facebook sau cum pot sa il sterg?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlterEgoEva a răspuns:

Buna. Temporar, dai acolo sus in colt unde dai de obicei la LOG OUT, dai la Settings/Setari, apoi la Security/Securitate si ultimul rand scrie Deactiivate your account/Dezactiveaza-ti contul- apoi dai acolo la Temporar. Iar de sters nu stiu daca merge sters de tot.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună pentru ați șterge contul intră aici https://www.facebook.com/help/delete_account

| Andukx a răspuns:

Setări [sus în dreapta] -> Securitate [sus în stânga] -> Dezactivează-ți contul. :*

| GABRYELLOS a răspuns:

Dai pe clic pe steluta de laga butonul home. adica sus in dreapta unde mai ai si numele in apropiere, setari si ai un panou in stanga in care de asemenea vei gasi si un buton de blocare si de acolo vei putea bloca pe cine si ce doresti. cu stersul este alta treaba... scrii asa la cautare : facebook.com/help/delete_account si mai departe te loghezi bagi inca odata parola pentru confirmare si ok. sper ca am fost de folos. :-)