| andreeadragutza22 a întrebat:

Cum pot sa iuau n server de pe net pentru counter strike j cand dau la servere acolo la spectate imi da niste servere dar nu pot imi scrie serverul nu poate fi conectat dc cine ma ajuta sau imi spune cum sa joc ca imi merge dar nu pot sa intr-o in joc

1 răspuns:
| englishman a răspuns:

Stiu eu daca ai Steam si face asa inseamna ca nu ai bagat codau ala cand instalezi jocul AAA AAA AAA AAA AAA daca nu ai steam inseaman ca niu ai descarcat bine jocul, sper ca te-am ajutat