| nicoleee30 a întrebat:

Cum dezactivez contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| hydmedia a răspuns:

La account setting, la security, ai deactivate your account

3 răspunsuri:
| elBavarez a răspuns:

Procesul de dezactivare a contului de facebook este relativ usor si nu necesita decat cativa pasi simpli. Pentru stergerea definitiva acestuia, este o alta poveste, fiind nevoie de 14 zile in care ai nevoie de determinare si tarie de caracter pentru a renunta de tot la acesta.
Ca sa trecem la subiect, tot ce e nevoie sa faci este sa merrgi la setarile profilului tau - securitate - dezactivare cont.
Daca inca ai nevoie de ajutor poti citi acest material: http://viata-virtuala.com/cum-dezactiveti-contul-de-facebook/

| Sorina_Lixandru_1977 a răspuns:

Nu mai vreau contul de facebook ca am probleme va rog sal inchideti