| SunShine_3102 a întrebat:

Cum pot sa mufez cablarea a doua fire de alimentare prin scurt circuit de la o sursa si un monitor daca n-am pereche la pini si nu intra in priza? Inainte aveam ups si aveam nevoie de un singur cablu care sa intre in stecher si 2 ca sa intre in aninterpuble power supli. Exista vreo metoda buna sau folositoare in scopul rezolvarii problemei mele sau trebuie sa cumpar inca un cablu ca sa am 2 sa mearga?

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

Exista o posibilitate dar nu o recomand. De preferat e sa mai cumperi un cablu de alimentare. Costa cca 5 ron