| Laumaxy a întrebat:

Am o problema cu sursa, sursa are doua intri una pentru monitor si una pentru cablul de alimentare. Acum daca as baga monitorul direct in priza print-un stecher sar arde sau nu?
P.S. Am monitor CRT.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu va pati nimic.Chestia aia de la sursa este asa sa nu ai tu prize prea ocupata sau in caz ca nu ai loc in prize. Ceva un fel de ajutor.Deci monitorul nu se arde nicicum, aia de la sursa este un sortcut care de fapt tot de la prize vine pe cablu de la unitate.

2 răspunsuri:
| WPP a răspuns:

Nu va fi nici o problema!

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Nu stai linistit