| AaNnCcUuTtZzAa a întrebat:

Cum pot sa sterg virusii trojani dar fara sa'mi schimb windows-ul >

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Cel mai bun specialist la sters trojani este anti-virus ul norton sau bitdefende dar pe bitdefender sa nu il ti o perioada foarte lunga instalat pe calculator ca in timp iti distruge sistemul dar inainte sa instalezi acesti anti-virusi dezinstaleaza anti-virusul care il ai acum instalat daca ai nevoie de ajutor da un mesaj privat. Succes

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Incearca cu Nod32, e foarte bun.

| alecs871 a răspuns:

Crezi ca o sa te descurci? Eu zic sa pui pe un prieten, care sa se priceapa, sa faca treaba asta de la el de acasa, prin TeamView. Programul asta e tare, face ce vrea la calc de la el de acasa, doar cat ii permiti tu, daca ai inchis programul s-a intrerupt si conexiunea. Este destul de folositor programul, si eu "lucrez" cat de cat cu el si e bine ca fac treaba de acasa.

| emoboy a răspuns:

Poate sa ii stearga antivirusul dar nu pe toti. Daca nu stii sa schimbi Windows-ul atunci roaga pe cineva sa ti-l faca.

| princessmary a răspuns:

Nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu norton iternet securyty e cel mai bun il am de 13 ani si nu mi-am schimbat niciodata windowsul

| necunoscutul a răspuns:

Spibot& dystoy foarte bun