| Lorena_2784 a întrebat:

Cum pot sa vad pe ce m-am uitat ieri?

fundita celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| FuunkiiieDoll a răspuns:

La istoric.cauti la setari happy
in caz ca ai google crome ca sh mine dai in dreapta sus la cheia aia cum sunt la masini sh dai click sh apoi cauti un pic mai jos ca scrie istoric love struck

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta in History, acolo sunt toate site-urile pe care ai intrat ieri. Succes si numai bine!

| YukiMrM a răspuns:

Scrie undeva sus la Browser "ISTORIC" dai click pe el si de acolo te descurci

| Katherine † Pierce a răspuns:

Pai daca este vorba de calculator cred ca te pot ajuta...cand deschizi o pagina de internet sus in stanga iti apare un buton "history" da pe el si o sa iti apara mai bulte butoane laughing si apasa pe "show all history" happy

| nonameanca a răspuns:

Click pe history - show all history - yesterday

| iuliaiordanescumiley a răspuns:

Pai dai pe istoric sau history! funda?